+90 264 275 20 01 info@falift.com
Dil
 • Türkçe
  • Türkçe
  • English
  • French
  • Russian

FALIFT KALDIRMA EKİPMANLARI

İşinizi yeni zirvelere taşıyoruz

FALIFT HAKKINDA


FALIFT, bir mühendislik firması olarak kaldırma ekipmanları, proses ve sistem vinçleri konusunda uzmanlaşmıştır. FALIFT; Proses vinçleri, Pergel Vinçler, Hafif Vinç Sistemleri, C Kancalar, I Tipi Traversler, H Tipi Traversler ve Bobin Tongları gibi; endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan, taşıma, kaldırma ve döndürme gibi proseslere özel çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin her biri, sektördeki ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler sunmaktadır.

Kataloğumuz, ürünlerimizin teknik özellikleri, kullanım alanları ve sektördeki pratik uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Bu katalog, sizlere en uygun çözümü bulmanızda yardımcı olacak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Üstelik, ergonomik, işlevsel ve ekonomik yapımızla işlerinizi daha verimli hale getirecek özel tasarım çözümlerimiz de kataloğumuzda yer almaktadır. Size özel çözümlerimizi keşfetmek ve işletmenizin gereksinimlerine uygun ekipmanları bulmak için kataloğumuzu indirebilirsiniz.

İNDİR

FALIFT İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Falift, eksiksiz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite standartlarını yükseltmektedir. Deneyimli ve dinamik kadrosuyla özelleştirilmiş çözümler sunarken, geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerde pek çok projeye imza atan kaldırma ve pozisyoner çözümleri sunmaktadır.  Uygulamalarımızla müşterilerimize uluslararası kalite standartlarına uygun operasyonel mükemmellikle güvenilirlik sağlarken, sürdürülebilir büyümelerini de destekliyoruz.


Endüstriler

Haber & Blog

 • Haberler
 • Blog

Haberler

YENİ FABRİKAMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ

Haberler

YENİ 150 TONLUK TRAVERS: ENDÜSTRİYEL AĞIR YÜK KALDIRMA ÇÖZÜMÜ

Haberler

İHRACATA DEVAM EDİYORUZ

Blog Yazıları

ÇEŞİTLİ ENDÜSTRİLER İÇİN YÜKSEK PERFORMANSLI PROSES VİNÇLERİ

Blog Yazıları

YÜKE ÖZEL AĞIR MALZEME TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ: C KANCA

Blog Yazıları

PNÖMATİK ERİŞİM PLATFORMLARIReferanslar

+90 549 674 10 30