+90 264 275 20 01 info@falift.com
Dil
  • Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • French
    • Russian

Falift Hakkında

Kaliteli mühendislik çözümleri ve sektörel uzmanlığımızla, Falift, kanca altı ekipmanlar, vinçler ve kaynak pozisyonerleri üreten bir mühendislik firması olarak endüstriyel tesislerdeki ağır yüklerin güvenle taşınmasına yardımcı, özel çözümler sunmaktadır. Standard ve özel tasarım ekipmanlarımız, 0,5 tondan 250 tona kadar olan ağır yüklerin sorunsuz şekilde taşınması için özenle tasarlanmıştır.

Kanca altı ekipmanlarımız, özel gereksinimlere uygun olarak pergel vinçler, traversler ve pozisyonerler gibi ağır yük kaldırma çözümlerini içermektedir. Global düzeyde, farklı endüstriyel sektörler için özel olarak geliştirilen ve geometrik olarak zorlu ve ağır yüklerin kaldırılmasını içeren uygulamamalarda yüksek kaliteli ekipmanlar üretiyor  ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Falift markası, endüstriyel tesislerde ileri mühendislik, kaliteli tasarım ve operasyonel uzmanlığın bir garantisi olarak öne çıkmaktadır.

Falift, tam müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek ve hizmet standartlarını sürekli geliştirmeye odaklanarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun, yüksek kalitede çözümler sunmaya devam etmektedir Bu kapsamda sahip olduğumuz sertifikalarımız; CE, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2015, EN 3834-2, EN 1090'dır.

Sakarya Arifiye'deki 8000 metrekarelik merkezimiz, endüstriyel sektörlerdeki zorlu ve ağır yüklerin taşınması konusunda 15 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Mekanik, çelik konstrüksiyon, hidrolik, elektronik ve pnömatik uygulamalarda uzmanlaşmış tasarım ve üretim ekiplerimizle, dünya genelindeki müşterilerimize özel ve modern mühendislik çözümleri sunuyoruz. Rüzgar türbini üretimi, demiryolu, tersane, otomotiv, havacılık, çelikhane, dökümhane, liman endüstrisi gibi sektörlerde ihtiyaçlara uygun kaldırma çözümleri sunan ekipmanlarımız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Falift olarak, mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla çalışıyoruz. Endüstriyel uygulamalar için kanca altı ekipmanlar ve pozisyonerlere ilişkin mühendislik çözümlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek için, tasarım ve üretim ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz.

Tam müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, her bir ürünümüzün kalite standartlarını tasarımından üretime kadar tüm süreçlerde en üst seviyede tutuyoruz. Bu sayede, farklı sektörlerde müşterileri ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş, güvenilir ve yüksek performanslı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Kalitemizi, tüm ürünlerimiz için her aşamada ve her teslimatta en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

FALIFT İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Falift, eksiksiz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite standartlarını yükseltmektedir. Deneyimli ve dinamik kadrosuyla özelleştirilmiş çözümler sunarken, geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerde pek çok projeye imza atan kaldırma ve pozisyoner çözümleri sunmaktadır.  Uygulamalarımızla müşterilerimize uluslararası kalite standartlarına uygun operasyonel mükemmellikle güvenilirlik sağlarken, sürdürülebilir büyümelerini de destekliyoruz.

MİSYON


FALIFT olarak, endüstriyel kaldırma ve taşıma ekipmanları alanında müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, sektördeki en son teknolojileri kullanarak öncü çözümler geliştiriyoruz.

Uzun vadeli iş birlikleri kurarak, müşterilerimize değer katmayı ve endüstri standartlarını belirlemeyi amaçlıyoruz. Sürekli yenilik ve kaliteyle, sektörümüzde öncü bir konumda yer alarak sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz.

VİZYON


FALIFT olarak vizyonumuz, endüstriyel mühendislikte sürekli gelişen bir çerçevede hareket etmek ve müşterilerimize geleceğin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktır.

Yenilikçi teknolojilerle müşteri odaklı yaklaşımımızı birleştirerek, uluslararası alanda tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, sektörde standartları belirlemek ve sürdürülebilirlik odaklı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler üreterek, endüstriyel alanda küresel bir aktör olmayı hedefliyoruz.+90 549 674 10 30